понедельник, 27 февраля 2017 г.

Інформація для вихователів ДНЗ, бібліотекарів, батьків



Інклюзивна освіта від А до Я: порадник для педагогів і батьків / Укладачі Н. В. Заєркова, А. О. Трейтяк. – К., 2016. – 68 с.
Мета посібника – відповісти на основні запитання про впровадження інклюзивної освіти в навчальних закладах системи дошкільної та загальної середньої освіти, які найчастіше виникають у педагогів і батьків.
Посібник створено у формі запитань і відповідей. Відповіді на запитання містять посилання на основні законодавчі та нормативно-правові документи, інші літературні джерела, а також коментарі, які можуть не співпадати із зазначеними першоджерелами. Ми робимо це для того, щоб читачі краще зрозуміли суть інклюзії, а також віримо, що краще розуміння цього процесу приведе до нових, покращених змін як у законодавстві, так і у практиці. 
Детальніше з посібником Ви можете за даним посиланням

понедельник, 20 февраля 2017 г.

Матеріали семінару від 15 лютого 2017 року

Матеріали від Коченгіної М.В., Сосницької Н.П. та Старагіної І.П., які були представлені на науково-практичному семінарі на тему «Потенціал системи розвивального навчання Ельконіна – Давидова у становленні Нової української школи» для завідувачів (методистів) районних (міських) методичних кабінетів, директорів та заступників директорів шкіл, у яких є класи розвивального навчання, та інших педагогів, що цікавляться системою розвивального навчання (15 лютого 2017 року).
Презентація  Коченгіної М.В.
Презентація Старагіної І.П.


вторник, 14 февраля 2017 г.

Інформація про проведення науково-практичного семінару з розвивального навчання на тему «Потенціал системи розвивального навчання Ельконіна – Давидова у становленні Нової української школи»



15 лютого 2017 року секція розвивального навчання спільно з Незалежним науково-методичним центром «Розвиваюче навчання» проводять на Пушкінській, 24 науково-практичний семінар на тему «Потенціал системи розвивального навчання Ельконіна – Давидова у становленні Нової української школи» для завідувачів (методистів) районних (міських) методичних кабінетів, директорів та заступників директорів шкіл, у яких є класи розвивального навчання, та інших педагогів, що цікавляться системою розвивального навчання.
Початок роботи о 14.00. 

понедельник, 13 февраля 2017 г.

14 лютого - Міжнародний день дарування книг



У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок (International Book Giving Day).
Його започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Це одне з наймолодших свят в календарі, його святкують з 2012 року.У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.
 З кожним роком все більше книжок, як уже прочитаних, так і зовсім нових, вирушає в дорогу в усі куточки світу. Міжнародний день дарування книг - це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу до книги. Основна мета Міжнародного дня дарування книг - надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу.
Матеріали сайта: http://calenday.org/uk/holidays/s/324-mighnarodniy-deny-daruvannya-knig/

вторник, 7 февраля 2017 г.

7 лютого - День безпечного Інтернету

Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Дана подія відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого.
Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.
Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти. Воно служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, учителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.
У 2017 році День безпеки в Інтернеті припадає на 7 лютого.
Матеріали сайта:  http://www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=672